Munkatársak

Vezetők

Nagyné Oláh Katalin

igazgató

Dienes Zoltán Tibor

szakmai igazgatóhelyettes

Kovács Ferenc

általános igazgatóhelyettes

Juhász-Mázló Ibolya

vállalati kapcsolatokért felelős igazgatóhelyettes

Szentesi Norbert József

fejlesztési és innovációs igazgatóhelyettes

Középvezetők, munkaközösség-vezetők

Nagy Beáta

Idegen-nyelvi
munkaközösség-vezető

Krómer Erika

Magyar-történelem
munkaközösség-vezető

Nagy Katalin Adél

Villamosipari
munkaközösség-vezető

Szentesiné Pető Ildikó

Osztályfőnöki
munkaközösség-vezető

Bodnár Nelly

Matematika-fizika
munkaközösség-vezető

Szegedi József

Fejlesztési és innovációs
munkaközösség-vezető

Füzes Veronika

Informatika
munkaközösség-vezető

Oktatók

Ács Gábor

könyvtár, matematika, közgazdász

Beke Béla

informatika, matematika

Bihari János

gépészmérnök

Bóiné Kovács Krisztina

angol nyelv

Boldogfalvi Boglárka Anna

testnevelő

Borbás Imre

villamosmérnök

Csire Gábor

informatika

Csontos Bálint

mechatronikai- és villamosmérnök

Deményfalvi Dóra

angol nyelv, német nyelv

Dudás Enikő

angol nyelv, magyar nyelv és irodalom

Dr. Durisné Juhos Anna

fejlesztőpedagógus

Dr. Godó Zoltán Attila

informatika

Farkasné Kiss Krisztina

matematika, fizika

Gáti Szabolcs

informatika

Gergely Ferenc

villamosipari gyakorlat

Gergelyné Bruckner Enikő

történelem, magyar nyelv és irodalom

Halinda Tímea Erzsébet

informatika

Harsányiné Szécsi Ibolya

matematika, fizika

Heller-Horváth Emese

angol nyelv, német nyelv

Husi Lajos

matematika

Juhász Lajos

elektronika gyakorlat

Kazsuk Andrea

informatika, matematika

Kiss Tímea

angol nyelv

Kissné Mahunka Judit

matematika, fizika

Konkoly János

informatika, matematika

Lakatosné Gara Éva

angol nyelv

Léhi József

villamosmérnök

Macskás Zsolt

testnevelő

Márkus József

villamosmérnök

Molnár-Polcz Gabriella

angol nyelv, német nyelv

Nagy Anna Éva

informatika

Nagy Márta

történelem, etika

Nagy Sándor Ádám

informatika

Nagy Sándor Tiborné

angol nyelv

Nagyházi István

villamosmérnök

Oláh Barnabás

testnevelő

Rajtik Zsófia Anna

matematika, fizika

Sándor Alexandra Dorina

magyar nyelv és irodalom, történelem

Sándor Zoltán

informatika

Spakovszkyné Nagy Judit

német nyelv

Suta László

fizika

Szabó Anett

informatika

Szabó József Szilveszter

gépészet gyakorlat

Szabó Tibor

villamosipari gyakorlat

Szanyi Norbert

magyar nyelv és irodalom,
történelem

Szegedi-Nagy Zsuzsa

matematika

Szentmártoni Ágnes Dalma

történelem, etika

Szilágyi Máté

mechatronikai mérnök

Szilágyi Tibor Zoltán

testnevelő

Tarnóczi Tamásné

magyar nyelv és irodalom

Tóth Ákos

matematika

Tóth Nóra

iskolapszichológus

Tripó-Gál Katalin

angol nyelv

Várhidiné Bártfai Rita Ágnes

angol nyelv

Technikai dolgozók

Aradi Balázs

laboráns-úszómester

Bánki Enikő

takarító

Borsi Zoltánné

takarító

Dudás István

recepciós

Fazekasné T. Sarolta

takarító

Gulyás Tibor Józsefné

iskolatitkár

Juhász Lajos

udvaros

Karsa Sándor

rendszergazda

Kéri Ferenc

iskolatitkár

Kertészné Szabó Márta

kancellári ügyvivő

Makai István

vízgépész

Mezei Anikó

takarító

Munkácsi Imre

recepciós

Németh Gábor

műszaki ügyvivő

Ölveti József

recepciós

Pallagi László

takarító

Pozsonyi Ferenc

úszómester

Téglási Judit Brigitta

takarító

Váradi István

recepciós

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×