Oktatási eszközöket adományozott a Siemens

 

A Siemens Zrt. 2021. szeptember 22-én újabb saját gyártású eszközöket adományozott a Debreceni SZC Beregszászi Pál Technikumnak, ezzel is kifejezve azon szándékát, hogy a cég elkötelezett a szakmai oktatás támogatása, a tanulók és oktatók korszerű tudáshoz juttatása iránt és iskolánkkal tovább szeretné építeni a nemrégiben megkezdett szakmai együttműködést!

A cég által iskolánknak adományozott újabb PLC-k, motorok, frekvenciaváltó, és más az automatizálásban használható eszközök nagymértékben hozzá fognak járulni, hogy végzett tanulóink a munkaerő-piacra korszerű tudással tudjanak kilépni az iskola falai közül.

Köszönjük a Siemens Zrt. képviselőjének, Győri Ernő úrnak, és munkatársainak az iskolánknak nyújtott támogatást és bízunk a jövőbeni, további hasznos együttműködésben!

1

siemens

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×