Közösségépítő nap

 

Iskolánk nevelési céljai között alapvető fontosságú a személyiségfejlesztés és a közösségépítés, ezért szeptember 3-án közösségépítő napot tartottunk. Több kilencedikes osztályunk választotta a belvárosi sétát, melynek során diákjaink Debrecen látnivalóival ismerkedtek meg. Ugyancsak élményekben gazdag lehetőséget jelentett az Agóra-látogatás, ahol a résztvevők robotikával foglalkoztak interaktív előadás keretében. Más osztályok a Debreceni Egyetemre látogattak el, és betekintést nyertek az ott folyó munkába. Célpont volt a Nagyerdő is, sok-sok fotó készült a kirándulások közben. Két osztályunk bowlingozni ment, ez is jó csapatépítő eseménynek bizonyult. Sokan mozival zárták a napot, az Apolló moziban a Free guy című akcióvígjáték megtekintésével. A mesterséges intelligenciáról szóló film nagyon népszerű volt diákjaink körében. Következzen a programokból egy kis ízelítő képekben:

pixiz 06 09 2021 14 38 20

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×