Munkatársak

Vezetők

Nagyné Oláh Katalin

igazgató (tagintézmény-vezető)

Dienes Zoltán Tibor

műszaki igazgatóhelyettes

Kovács Ferenc

közismereti igazgatóhelyettes

Juhász-Mázló Ibolya

gyakorlati oktatásvezető

Középvezetők, munkaközösség-vezetők

Nagy Beáta

Idegen-nyelvi
munkaközösség-vezető
osztályfőnök 10.C

Krómer Erika

Magyar-történelem-földrajz
munkaközösség-vezető
osztályfőnök 9.A

Nagy Katalin Adél

Villamosipari
munkaközösség-vezető
osztályfőnök 11.A

Oláh Barnabás

Egészség-művészetek
munkaközösség-vezető
osztályfőnök 3/11.1

 

Szentesi Norbert József

Informatika
munkaközösség-vezető
osztályfőnök 11.C

Szentesiné Pető Ildikó

Osztályfőnöki
munkaközösség-vezető
osztályfőnök 9.B

Bodnár Nelly

Matematika-fizika
munkaközösség-vezető
osztályfőnök 1/13ESZ1

Tanáraink

Ács Gábor

könyvtár, matematika, közgazdász

Beke Béla

informatika, szakmai tanár

Béres Zsolt

testnevelés

Csire Gábor

informatika, szakmai tanár
osztályfőnök 3/11.2; 2/14ESZ2

Dudás Enikő

angol nyelv, magyar nyelv és irodalom

Füzes Veronika

informatika, szakmai tanár
osztályfőnök 9.D

Gáti Szabolcs

informatika, szakmai tanár
osztályfőnök 2/12EKSZG; 2/14EKM

Gergelyné Bruckner Enikő

történelem, magyar nyelv és irodalom
osztályfőnök 12.C

Gergely Ferenc

szakoktató
osztályfőnök 1/11EV

Halinda Tímea Erzsébet

informatika, szakmai tanár
osztályfőnök 1/13.1

Harsányiné Szécsi Ibolya

matematika, fizika

Heller-Horváth Emese

angol nyelv, német nyelv

Juhász Lajos

szakoktató

Kazsuk Andrea

informatika, szakmai tanár
osztályfőnök 12.D

Konkoly János

informatika, szakmai tanár
osztályfőnök 9.C; 1/13EKE

Léhi József

szakoktató
osztályfőnök 1/13EA

Lévai Tünde Klára

énekkar

Nagy Márta

történelem, etika
osztályfőnök 10.B

Nagy Sándor Tiborné

angol nyelv
osztályfőnök 1/9.2

Nagyházi István

villamosmérnök
osztályfőnök 2/12.1; 2/12EV1

Rozinai Beatrix Magdolna

fejlesztőpedagógus

Sándor Zoltán

mérnökinformatikus, mérnöktanár
of:5/13.1; 5/13.1.1szcs; 5/13.1.2szcs; 2/14ESZ1; 2/14 2.szcs.

Spakovszkyné Nagy Judit

német nyelv
osztályfőnök 2/10.1

Szabó Tibor

szakoktató
osztályfőnök 2/12EV2

Szegedi József

mérnöktanár
osztályfőnök 1/11.1

Szegedi-Nagy Zsuzsa

matematika

Szentmártoni Ágnes Dalma

történelem, etika
osztályfőnök 10.A

Tarnóczi Tamásné

magyar nyelv és irodalom
osztályfőnök 11.D

Nagy Roland

informatika, szakmai tanár

Szabó Anett

informatika, szakmai tanár

Tóth Ákos

matematika
osztályfőnök 12.A

Tóth Nóra

iskolapszichológus

Tripó-Gál Katalin

angol nyelv

Várhidiné Bártfai Rita Ágnes

angol nyelv

Vass György

testnevelés
osztályfőnök 2/10.2

Kerita Katalin

angol nyelv

Bóiné Kovács Krisztina

angol nyelv, magyar nyelv és irodalom

Molnár-Polcz Gabriella

angol nyelv, német nyelv

Csontos Bálint

villamosmérnök

Nagy Anna Éva

informatika, szakmai tanár

Farkasné Kiss Krisztina

matematika, fizika
osztályfőnök 1/9.1

Muhari Beatrix Kitti

angol nyelv

Nagy Sándor Ádám

informatika, szakmai tanár

Rajtik Zsófia Anna

matematika, komplex természettudomány

Bugyik-Oláh Judit

magyar nyelv és irodalom

Technikai dolgozók

Aradi Balázs

úszómester

Barta László

gondnok

Gulyás Tibor Józsefné

iskolatitkár

Gyulai Margit

takarító

Karsa Sándor

rendszergazda

Kéri Ferenc

iskolatitkár

Kissné Nagy Angelika

ügyfélszolgálati munkatárs

Makai István

vízgépész

Móré Attila

portás

Munkácsi Imre

portás

Ölveti József

udvaros

Pallagi László

takarító

Pozsonyi Ferenc

úszómester

Szabó Judit

gazdasági összekötő

Váradi István

portás

Csömörné Mezei Anikó

takarító

Szilágyi Zsoltné

takarító

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot